O blogu

10ścieżek jest próbą połączenia kilku dziedzin w jednym miejscu. To chyba blog o życiu po prostu – nawet jeśli to tak płasko brzmi. Będzie o pracy, pieniądzach, podróżach, celach, prostych sprawach, i kobietach od czasu do czasu. A wszystko to bardzo często z mocno subiektywnego, męskiego punktu widzenia.

Prawdopodobnie nie dowiesz się tu jak:

  • zacząć wcześnie wstawać;
  • nauczyć się szybciej czytać;
  • robić 10 rzeczy w tym samym czasie;
  • zarabiać kiedy śpisz;
  • przyciągać sukces kolorowymi, pozytywnymi myślami.

O tym już wystarczająco wirtualnych (i nie tylko) stronic zapisano. Mam za to nadzieję, że wyłowisz kilka przydatnych dla siebie rzeczy, z tej mojej eksperymentalnej pisaniny.

Zostań na bieżąco ! Subskrybuj bloga za pomocą:

RSS FeedFacebookTwitter Google+

Kto za tym wszystkim stoi?

Mateusz – tak mnie nazwano.

Nie lubię mówić o sobie, a pisanie wcale nie przychodzi mi łatwiej. Będzie więc krótko i na temat.

Od pewnego czasu staram się żyć prosto i powoli (wtedy kiedy się da). W między czasie próbuję się rozwijać, a jak trzeba to oduczać niepotrzebnych rzeczy. Gdzieś po drodze zdarza mi się pracować nad projektami internetowymi, a jak mam czas to uczę się pisać (tak to jest jak się nie uważa na lekcjach).

Przyznam się, mam dwie duże słabości: dobra kawa i czerwone wino (nie walczę z nimi). No i jeszcze pewnie ze dwie, trzy, jakby się tak głębiej zastanowić.

Podobno mam też pewną wadę osobowości, która mi osobiście zupełnie nie przeszkadza – nie potrafię zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu. Do tej pory, poza Ojczyzną, zdarzyło mi się zabawić na dłużej w Nowym Jorku i Londynie, ale docelowy kontynent nadal przede mną. O tym na pewno przeczytasz na blogu.

Znajdziesz mnie na : twitterze, google+ i about.me

Prowadzę również blogi związane z tematyką książek elektronicznych: Eksiazki i Nowe Czytanie.

Chcesz się ze mną skontaktować? Przejdź na stronę kontakt.

Witaj na 10 Ścieżek

Cześć !
Z tej strony Mateusz. Dobrze, że tu jesteś i mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. Ale uwaga... czytasz na własną odpowiedzialność, gdyż autor całkowicie się od niej uchyla. Ale skoro już tu jesteś... zaglądnij na podstronę zacznij tutaj.

Teksty prosto z pieca

Socjalizujemy się