O blogu

Dziesięć ścieżek blog

Autor zdjęcia: Joshua Earle. Udostępnione przez: Unsplash

Dziesięć ścieżek jest próbą połączenia kilku dziedzin w jednym miejscu. To chyba blog o życiu po prostu – nawet jeśli to tak płasko brzmi. Będzie o pracy, pieniądzach, podróżach, celach, zdrowiu, suplementach i wszystkim, co można włożyć do worków z napisami lifehacking i biohacking.


Prawdopodobnie nie dowiesz się tu jak:

  • zacząć wcześnie wstawać;
  • nauczyć się szybciej czytać;
  • robić 10 rzeczy w tym samym czasie;
  • zarabiać kiedy śpisz;
  • przyciągać sukces kolorowymi, pozytywnymi myślami.

O tym już wystarczająco wirtualnych (i nie tylko) stronic zapisano. Mam za to nadzieję, że wyłowisz kilka przydatnych dla siebie rzeczy, z tej mojej eksperymentalnej pisaniny.


Zostań na bieżąco ! Subskrybuj bloga za pomocą:


Kto za tym wszystkim stoi?

Mateusz

Mateusz – tak mnie nazwano.

Nie lubię mówić o sobie, a pisanie wcale nie przychodzi mi łatwiej. Będzie więc krótko i na temat.

Od pewnego czasu staram się żyć prosto i powoli (wtedy kiedy się da). W między czasie próbuję się rozwijać, a jak trzeba to oduczać niepotrzebnych rzeczy. Gdzieś po drodze zdarza mi się pracować nad projektami internetowymi, a jak mam czas to uczę się pisać (tak to jest jak się nie uważa na lekcjach).

Przyznam się, mam dwie duże słabości: dobra kawa i czerwone wino (nie walczę z nimi). No i jeszcze pewnie ze dwie, trzy, jakby się tak głębiej zastanowić.

Podobno mam też pewną wadę osobowości, która mi osobiście zupełnie nie przeszkadza – nie potrafię zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu. Do tej pory, poza Ojczyzną, zdarzyło mi się zabawić na dłużej w Nowym Jorku i Londynie, ale docelowy kontynent nadal przede mną. O tym na pewno przeczytasz na blogu.

Znajdziesz mnie na : twitterze i about.me

Prowadzę również blogi związane z tematyką książek elektronicznych: Eksiazki i Nowe Czytanie.

Chcesz się ze mną skontaktować? Przejdź na stronę kontakt.